Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında

Firmamız Hakkında

YENTÜRK KARTAL MÜHENDİSLİK MİMARLIK Türkiye’de Mimarlık Hizmetleri vermek amacı ile kurulmuş ancak zaman içerisinde iş kapsamı Etüd, Fizibilite, Planlama, Mimarlık, İç Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, İnşaat, Makine, Elektrik ve Altyapı Mühendisliği ile Kontrollük ve Müşavirlik hizmetleri gibi birbiri ile bağlantılı hizmetleri kapsayacak şekilde gelişmiştir.

Şirketimizin ana felsefesi yaşanabilir bir çevreye katkıda bulunacak yapıları işveren ile beraber planlamak ve tasarlamaktır. Profesyonel çalışmalarımızın ‘’özünü projeler için değil, müşteri mutluluğu için çalışmak’’ oluşturmaktadır.

Müşterilerimiz için gerçek anlamda etkili ve yeterli hizmeti, Mimarlık ve Mühendisliği tek bir organizasyonda sunarak vermekteyiz. Bilgisayarlar işimizin her aşamasına katkıda bulunmaktadır. Bilgisayar destekli tasarım ve çizim (CADD) sistemleri, tasarım ve planlama kapasite ve yeteneklerimizi artırmanın yanında tasarım alternetiflerinin hızlı ve tam olarak araştırılmasını da sağlamaktadır.

YENTÜRK KARTAL yukarıda sıralanan felsefe ve hedefler için kendi bilgi birikiminin  yanında, yerli ve yabancı bilgi ve tecrübe kaynaklarına da rahatlıkla ulaşabilmektedir. Bu amaçla konusunda Türkiye’nin önde gelen proje firmalarının yanı sıra, yurtdışında konusunda uzman firmalarla iş bazında ortaklık anlaşmaları yaparak ulusal ve uluslararası Mimarlık ve Müşavirlik tecrübe ve bilgi birikimini kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

Misyonumuz

Gelişmekte olan bir bölge inşaat sektörünün gelişim sürecinde katkıda bulunarak, yöre halkının zevk ve beklentileri doğrultusunda hizmet çeşitliliğimiz ile mimari ve teknik konularda hizmet sunabilmek.

Vizyonumuz

Modern teknoloji ile günümüz mimari yapılarını tasarımını yaparken geçmiş ve geleneksel kültürel yapıyı koruyan geliştiren öncü firmalar arasında yer alarak bölgenin gelişiminde öncülerden olabilmek
0
+
Happy Clients
0
Years In Business
0
High Score
0
Cups of Coffee